У Житомирі відбувся молитовний сніданок!

31.05.2019

31 травня 2019 року, у Житомирі відбувся урочистий молитовний сніданок за участі культурних діячів міста Житомира, представників релігійних конфесій, представників місцевої влади та закордонних гостей. Захід відбувся в контексті Дня захисту дітей та року сім'ї.

Молитовний сніданок відбувся під відкритим небом на пішохідній вулиці Житомира.

З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського у заході взяв участь клірик Житомирської єпархії архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк.

Маючи слово серед присутніх отець Сергій зауважив, що Церква постійно підносить молитви за владу та українське військо, за мир в нашій державі, зазначив про важливість у теперешній час якнайбільше любити один одного і у всьому покладатись на волю Божу.