У Житомирській єпархії відбувся щорічний православний оздоровчий табір для дітей сиріт та дітей учасників АТО!

26.07.2017

З 13 по 26 липня 2017 року, з благословіння архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Житомирській єпархії відбувся православний оздоровчий літній табір для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей учасників АТО. Табір під назвою "Стежинка до Бога" уже шостий рік підряд проводится за кошти зібрані під час благодійних вечорів колядок. Цьогоріч єпархія оздоровлює 20 діточок на базі санаторія "Дениші".

«Кожного року ми збираємо дітей, які позбавлені батьківської опіки, батьківського піклування. Які позбавлені батьківської і материнської ласки і любові. Приходять сюди у цей табір, який ми назвали «Стежинка до Бога», який навчає кожну дитину любити один одного, любити Бога, любити ближнього», — розповідає духівник табору протоієрей Миколай Синюк.

У таборі дітки постійно знаходяться разом та під наглядом досвідчених педагогів. Також серед діток постійно перебуває священик, що дозволяє найменшим не тільки гарно і цікаво провести час, але і найголовніше дізнатись щось про Бога, Церкву та християнські цінності. Зранку та ввечері разом із священослужителем діти моляться, вільний час проводять у басейні, грають інтерактивні і розвиваючі ігри, спілкуються, діляться враженнями і переживаннями.

Цього року дітки окрім перебування в таборі мали змогу відвідати православні житомирські храми та два монастирі Житомирської єпархії: Свято-Анастасіївський жіночий і Спасо-Преображенський чоловічий. Також вихованці табору "Стежинка до Бога" побували у Житомирському музеї космонавтики та музеї пожежної охорони.

Набравшись сил та добре відпочивши дітки із подякою Богові залишили табір в очікуванні майбутніх зустрічей.