У Житомирі освятили храм на честь святої рівноапостольної княгині Ольги та звершили святкову Божественну літургію!

19.05.2019

19 травня 2019 року, у третю неділю після Пасхи, про розслабленого, чисельні житомиряни та гості міста зібрались у мальовничому місці на окраїні Житомира - Смоківському парку. Тут знаходиться величний новозбудований храм на честь святої рівноапостольної княгині Ольги.

Храм будувався більш ніж п'ятнадцять років і пришвидшилась його розбудова в останні п'ять років, коли був призначений настоятель протоієрей Діонісій Грицаюк. Нині ж житомиряни дочекались освячення святині.

На урочисту подію прибуло надзвичайно багато мирян та священослужителів не тільки із Житомирської єпархії. Очолили служіння два митрополити: Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та Уманський і Звенигородський Пантелеймон.

Перед початком святої літургії було звершено чинопослідування освячення Престолу та храму цілком. Освячення відбулось із урочистим хресним ходом навколо церкви. Після цього розпочалась Євхаристія.

За малим входом богослужіння за усердні труди на славу Церкви Христової настоятель парафії був удостоєний права носіння митри. Сугубі молитви були піднесені за мир в Україні, а також подячні за отця Діонісія, який у часі свята відзначає День свого Небесного покровителя.

Після Божественної літургії пройшовши хресною ходою мирян окропили святою водою і уже на паперті храму митрополит Никодим привітав присутніх із знаковою подією, згадав історію будівництва храму та тих, хто частичку свого серця і душі поклав у зведення святині. Меценатів парафії було відзначено почесними грамотами та церковними орденами.

Слово привітання для настоятеля і мирян висловив також митрополит Пантелеймон.

Наприкінці свята протоієрей Діонісій подякував Високопреосвященним архіпастирям за святительські молитви та настанови, усім священикам та вірянам за любов і підтримку. Також отець настоятель запросив мирян до трапези, що була влаштована поруч із храмом.