В Андрушівському благочинні освячено новозбудований храм на честь Почаївської ікони Божої Матері!

02.01.2021

2 січня 2021 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав селище Котівка в Андрушівському районі, де звершив чин освячення новозбудованого храму на честь Почаївської ікони Божої Матері.

У часі молитви Владиці співслужили благочинний округу архімандрит Макарій (Гаврилів), настоятель храму протоієрей Андрій Герасимович та духовенство Андрушівського благочиння, що зібрались на свято. Відразу після звершення чину освячення митрополит Никодим очолив першу святкову Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у новоосвяченій церкві.

На завершення богослужіння Владика привітав присутніх із святковою подією, закликав вірян любити святий храм та частіше його відвідувати. Також Його Високопреосвященство нагородив почесними грамотами та єпархіальними медалями благодійників парафії.