В день шанування образу Божої Матері "Казанська" архієпископ Никодим очолив Божественну літургію у с. Тетерівка!

21.07.2016

21 липня 2016 року, православні християни вшановують один із найбільш відомих образів Божої Матері - "Казанська". У цей святковий день архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого у храмі, що відзначає своє престольне свято в селищі Тетерівка.

Його Високопреосвященству співслужив благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук, настоятель парафії прот. Олег Мельник, священики із районного та міського Житомирських благочинь. На богослужіння прибули також віряни із обласного центру та сусідніх сіл.

Після завершення Божественної Євхаристії було звершено хресний хід навколо храму. архієпископ Никодим сердечно привітав усіх із днем шанування ікони Божої Матінки в образі "Казанська" та престольним торжеством храму, побажав аби Пресвята Діва Марія була для кожного Молительницею та Заступницею.

В день шанування образу Божої Матері Казанська архієпископ Никодим очолив літургію у с. Тетерівка!