«А в городі, в Русалимі, там диво стало…»

12.01.2012
«А в городі, в Русалимі, там диво стало…»

10 січня 2012 року, вперше у Ружинському благочинні з благословення Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбувся вечір колядок.

Віруючі прославляли Новонародженого Ісуса Христа у Свято-Параскевському храмі с. Заріччя, вкладаючи у піснеспіви усю свою сердечну любов до Богонемовляти. «А в городі, в Русалимі, там диво стало…»

Після молитви благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич привітав усіх з Різдвом Христовим та зауважив, що такі вечори відбуваються у всіх куточках єпархії. Вони несуть і доброчинну місію – зібрані на них кошти будуть спрямовані на лікування хворих дітей.

Низку колядок виконали хористи разом зі своїми священиками-настоятелями з Ружина, Крилівки, Бистрика, Вчорайшого, Мовчанівки, Білилівки й Княжиків. «А в городі, в Русалимі, там диво стало…»

Неначе срібні передзвони линули під купол храму Різдвяні величальні співи, торкали найтонші струни у душі, викликаючи особливу ніжність до Богонемовляти – Христа, який прийшов, аби спасти нас, аби дати нам розуміння добра, віри, милосердя, любові.

Кожен хор виконав по кілька колядок, серед яких були і широко відомі, і прикметні саме для певної громади. Та жодна з них не повторилась протягом вечора.

Особливе піднесення відчувалось під час спільного співу, коли усі присутні разом заколядували «Ой, радуйся, земле» та «Нова радість стала». «А в городі, в Русалимі, там диво стало…»

Слова колядок після того ще довго відлунювали у думках і в серці, навертаючи на роздуми про те, що Ісус Христос стільки мук виніс заради нашого спасіння. А чи не додаємо ми йому ще страждань кожним нашим гріховним вчинком, помислом? Чи вдячні ми діти Отця нашого Небесного? Різдво найвеличніше свято – цього дня Христос Рождається. Славімо Його! «А в городі, в Русалимі, там диво стало, що мале Дитя народжене весь світ осіяло…»

Прес-служба Ружинського округу

«А в городі, в Русалимі, там диво стало…» «А в городі, в Русалимі, там диво стало…» «А в городі, в Русалимі, там диво стало…»