Вечір колядок в Черняхівському благочинні.

12.01.2012
Вечір колядок в Черняхівському благочинні.

На велике торжество 10 січня зібрався люд до Свято-Георгіївського храму смт. Черняхів.

За благословенням Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського цього дня відбувся вечір колядок в Черняхівському благочинні. Прибуло духовенство зі своїми парафіяльними хорами.

Торжество розпочалося з молебню, який очолив благочинний округу архім. Клімент (Пінчук).

По закінченню молитви з привітальним словом, що розкриває зміст свята, звернувся о. Клімент.

Першими, хто став прославляти Немовля Христа, стали дітки, за що настоятель Свято-Георгієвської церкви прот. Василій Шапіренко пригостив їх солодощами.

Згодом по черзі колядували дорослі хори Черняхівського округу. Коли звучали колядки знайомі то хори підспівували один одному. Небесна радість Новонародженого Христа зігрівала усіх присутніх.

Не зважаючи на відсутність снігу, запах хвої та ялинкових прикрас створювали святковий настрій та доповнювали вертеп. Маємо надію, що як для дорослих так і для дітлахів, ця подія запам’ятається в серцях назавжди.

Прес-служба Черняхівського округу

Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.Вечір колядок в Черняхівському благочинні.