«Ви є храмом Духа Святого».

08.12.2011
«Ви є храмом Духа Святого».

Головне завдання Православної церкви ?- вести людей до віри і праведності. Апостол Павло говорить: «Ви - є храм Божий і Дух Божий живе у вас». Отож, виховуючи дітей, ми закладаємо основу -? віру і любов Христову, щоб на цих чеснотах збудувати храм Духа Святого. Тобто духовне виховання дітей - є основою морального і духовного росту суспільства.

Глибоко усвідомлюючи роль і значення духовного виховання підростаючого покоління, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис тісно співпрацює з педагогічним колективом Попільнянської гімназії. Власне, без його участі не відбувається тут жодної більш-менш значимої події. 1 вересня отець Петро благословляє гімназистів на успішне навчання, а по закінченні навчального року дає мудрі настанови випускникам. На Різдвяні та Новорічні свята вихованці гімназії готують вертепи, активно щедрують та колядують.

Кожна бодай найменша можливість використовується отцем Петром для духовного збагачення дітей і підлітків. Це цінують вчителі та батьки і всіляко підтримує керівництво гімназії.

- І школа, і церква, - говорить директор гімназії Віктор Дмитрович Кравчук, - роблять одну святу справу - виховують дітей. Чемність, благочестя, сумлінність, повага до старших і співчуття до менших, почуття обов’язку перед суспільством, ? хіба не такі риси намагаються виховувати в своїх дітей батьки? Хіба не цього прагнуть вчителі? І хіба не ці духовні цінності проповідує священик?«Ви є храмом Духа Святого».

Наймолодша донька благочинного, Софійка, нині навчається в десятому класі гімназії. На класних зборах отця Петра вибрали членом батьківського комітету. Тепер він разом з вчителькою Світланою Борисівною Бондаренко регулярно проводить в цьому класі виховні години.

Теми бесід з гімназистами найрізноманітніші ? і про релігійні свята, і про піст, і про Православні святині. Скажімо, минулого понеділка отець Петро розповідав школярам про одне з найбільших християнських свят ?- Різдво Христове та про піст, який йому передує.

Чимало гімназистів активно відвідує недільну школу, що діє при Свято-Миколаївському храмі у Попільні, настоятелем якого є отець Петро.

Прес-служба Попільнянського округу

«Ви є храмом Духа Святого».«Ви є храмом Духа Святого».«Ви є храмом Духа Святого».