Відбулись збори благочинних Житомирської єпархії!

18.10.2021

18 жовтня 2021 року, у понеділок 18-ї седмиці після П’ятидесятниці, у кабінеті Правлячого архієрея, в приміщенні Житомирського єпархіального Управління відбулось чергове засідання благочинних та керівників єпархіальних відділів Житомирської єпархії УПЦ.

Головуючий на зібранні - митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Разом із благочинними Владика підняв актуальні питання загально-церковного та внутрішньо-єпархіального характеру. Архіпастир розповів про стан справ по єпархії, вислухав пропозиції та запитання від присутніх.

Також Владика звернув увагу духовенства на дотримання карантинних норм та закликав бути уважними до свого здоров'я та здоров'я оточуючих, адже кожен священик постійно має велике коло спілкування.