Відбулись збори духовенства Новоград-Волинського благочиння.

19.11.2011
Відбулись збори духовенства Новоград-Волинського благочиння.

18 листопада 2011 року в Спасо-Преображенському храмі міста Новограда-Волинського відбулися чергові щомісячні збори духовенства Новоград-Волинського округу.

Збори очолив благочинний району протоієрей Стефан Маркевич. Згідно регламенту зборів благочинний проінформував священнослужителів про особливо важливі питання і завдання, які були поставлені правлячим архієреєм на поточних зборах єпархіальної ради, які проходили 2 жовтня цього року в місті Житомирі.Відбулись збори духовенства Новоград-Волинського благочиння.

Були вибрані священнослужителі відповідальні по роботі з молоддю , в справах сімї, релігійної освіти і катехізації, а також місіонерства і соціального служіння.

Зокрема за загальним узгодженням присутніх розглядались кандидати з відповідним рівнем духовної освіти.

Прес-служба Новоград-Волинського округу