Відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння

19.02.2013

Вісімнадцятого лютого благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков провів чергові збори духовенства благочиння.

Під час зібрання були обговорені питання, що розглядалися на останніх єпархіальних зборах благочинних. Серед них – повідомлення правлячим архієреєм, Архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським Никодимом, інформації про проходження та підсумки Освященного Архієрейського Собору Руської Православної Церкви (Москва, 2-5 лютого). Отець благочинний настійно рекомендував духовенству ознайомитися з його матеріалами. Також головуючій на зустрічі священства Бердичівського округу розповів, що Його Високопреосвященство підбив підсумки Різдвяних вечорів колядок та подякував усім благочинням за проведення цих святкових дійств. Наступного року планується постановка вертепів.

Благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков акцентував увагу священиків на питанні оздоровлення дітей-сиріт у православному таборі. Цьогоріч їм нададуть можливість відпочити на морі.

Ієрей Олександр Худяков, відповідальний у благочинні за місіонерський відділ, звернувся до присутніх із пропозицією порадитися щодо участі прихожан у паломницьких поїздках, котрі організують приватні особи. Прозвучала думка, про залучення віруючих до духовних подорожей, які очолюють священики.

Під час розмови про звершення Таїнств Покаяння та Євхаристії було відзначено: прихожанам краще сповідатися у свого духівника й причащатися в своїх храмах.

Крім цього, на зборах обговорювалися інші питання внутрішнього життя парафій. Протоієрей Роман Бойков запропонував створити спеціальну комісію з представників священства, яка має спостерігати за ходом будівельних робіт під час зведення храмів, дотриманням канонічних норм і вимог, тощо.

Також було оголошено, що найближчим часом архієрейським чином буде звершено освячення новозбудованого Свято-Троїцького храму в селі Райках.

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння