Відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння

25.07.2016

Двадцятого липня благочинний Бердичівського округу протоієрей Віталій Бойков провів збори духовенства. Були обговорені різні нагальні питання: ті, що піднімалися на отанньому засіданні єпархіальної ради, та внутрішнього життя парафій благочиння зокрема.

На початку зустрічі голова зібрання підбив підсумки участі духовенства та мирян у Всекраїнському Хресному ході миру, любові та молитви за Україну, який тривав на території Житомирської єпархії протягом тижня. Два дні, 17-18-го липня, він проходив через с. Тригір’я та м. Житомир. До численних паломників приєдналися священство і віруючі Бердичівського благочиння. Сімнадцятого липня вони взяли участь у зустрічі прочан у Спасо-Преображенському Тригірському чоловічому монастирі і влаштуванні вечері для них. Вночі духовенство округу співслужило наміснику обителі – архімандриту Галактіону (Корінчуку), який очолив Божественну Літургію.

Отець благочинний подякував священству за спільну молитву, а також – допомогу у рішенні різних організаційних питань і передав слова подяки від паломників, які йшли Хресним ходом зі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Крім того, на зборах йшлося про завершення відпочинку дітей-сиріт у православному літньому таборі «Стежина до Бога». За кошти, зібрані людьми доброї волі, цього року в ньому оздоровилися троє малюків із Бердичівщини.

Голова зборів повідомив, що напередодні 1028-річчя Хрещення Київської Русі, 27-го липня, 400 паломників Житомирської єпархії, у тому числі – й Бердичівського благочиння, разом пройдуть від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври, де буде звершено святкове Богослужіння.

Двадцять восьмого липня, в День пам'яті Святого рівноапостольного князя Володимира Великого, о 12:00 в усіх храмах Української Православної Церкви лунатиме церковний дзвін «Благовіст».

Прес-служба Бердичівського благочиння.

Відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння