Відбулися збори єпархіальної ради.

03.12.2011
Відбулися  збори єпархіальної ради.

2 грудня 2011 року, в Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира, під головуванням Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися чергові збори єпархіальної ради, на яких традиційно були присутні благочинні, керівники і секретарі єпархіальних відділів.

На початку засідання владика коротко ознайомив духовенство зі статистичними данними і з положенням справ в Житомирській єпархії на поточний період. Його Преосвященство розповів про сьогодення і про плани на майбутнє.Відбулися  збори єпархіальної ради.

Були заслухані звіти керівників єпархіальних відділів.

Правлячий архієрей обговорив з духовенством кадрові питання. Протоієрея Василя Шапіренко було усунено від обов’язків благочинного Черняхівського районного округу, наразі виконуючим обов’язки благочинного було призначено клірика Свято-Яківлевської церкви м. Житомира архімандрита Климента (Пінчук).

Керуючий Житомирською єпархією звернув увагу духовенства на належне утримання храмів, особливо у зимовий період їх протипожежну безпеку і охоронні системи.Відбулися  збори єпархіальної ради.

Голова зібрання проінформував духовенство, що в період — з 5 по 7 грудня — з благословення Блаженнійшого Митрополита Володимира в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира перебуватиме велика християнська святиня — десниця великомученика Димитрія Солунського, заступника воїнів. Владика закликав духовенство прийняти активну участь в організації паломницьких груп до головного храму єпархії. У цей період, біля святих мощей, у кафедральному храмі міста, цілодобово буде звершуватися молитва. На протязі двох діб усі бажаючи матимуть змогу вклонитися великій святині.Відбулися  збори єпархіальної ради.

В ході наради порушені питання соціального служіння, наразі одну з таких програм, яку Владика благословив втілити в найближчому майбутньому - це проведення благодійного Різдвяного вечора, на якому матимуть змогу виступити найкращі колективи Житомирської єпархії зі співом колядок та щедрівок. Кошти, зібрані на Різдвяному концерті, будуть направлені на різні благодійні цілі, зокрема левова частка з них буде використана на оздоровлення дітей-сиріт. Відбулися  збори єпархіальної ради.

Обговорювались питання літургійного життя, богослужбових чинопослідуваннь, дисциплінарного характеру і загального порядку здійснення треб на парафіях, особливу увагу було приділено духовному, та морально-етичному вдосконаленню священнослужителів.

У процесі роботи зібрання також порушувалися й інші аспекти церковно-релігійного життя православних віруючих єпархії.Відбулися  збори єпархіальної ради.

Його Преосвященство розповів учасникам зібрання про стан здоров’я Предстоятеля УПЦ, як стабільно важкий. Владика Никодим закликав духовенство посилити свої молитви за здоров’я і якнайшвидше одужання Блаженнійшого Митрополита Володимира.

На завершення архіпастир благословив усіх присутніх на проходження терени Різдвяного посту.

3 січня 2012 року, о 10-й годині ранку, в Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира заплановано проведення загальноєпархіальних зборів духовенства.

Прес-служба Житомирської єпархії УПЦ

Відбулися  збори єпархіальної ради.Відбулися  збори єпархіальної ради.Відбулися  збори єпархіальної ради.Відбулися  збори єпархіальної ради.Відбулися  збори єпархіальної ради.Відбулися  збори єпархіальної ради.