12.10.2011

12 жовтня 2011 року, з благословення Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, в приміщенні Житомирського єпархіального управління, під головуванням благочинного Ружинського районного округу протоієрея Михаїла Маркевича, відбулося робоче засідання єпархіальної богословсько-богослужбової комісії.Відбулось засідання богословсько-богослужбової комісії при Житомирській єпархії УПЦ.

У нараді взяли участь: протоієреї: Вадим Шапран та Валентин Мороз, священик Валерій Дітковський, протодиякон Володимир Ярошевич.

У ході засідання розглядалися питання літургійного життя і церковних чинопослідуваннь.Відбулось засідання богословсько-богослужбової комісії при Житомирській єпархії УПЦ.

Зокрема учасниками зборів було розглянуто існуючий, але не затверджений священноначалієм, акафіст, присвячений святому апостолу Якову, брату Господньому по плоті. Враховуючи його низький гимнографічний рівень, члени комісії зробили відповідну редакторську правку несідальної пісні апостолу Христову. Відбулось засідання богословсько-богослужбової комісії при Житомирській єпархії УПЦ.

Найближчим часом відредактований текст акафісту буде направлений на розгляд управляючому Житомирської єпархією.

Для довідки.

3 жовтня 2011 року, згідно благословення Правлячого Архієрея та прохання голови комісії "Єпархіальну богословську комісію" переіменовано на "Єпархіальну богословсько-богослужбову комісію" Житомирської єпархії. Та на підставі прохання голови комісії доповнено склад комісії наступними священнослужителями:Відбулось засідання богословсько-богослужбової комісії при Житомирській єпархії УПЦ.

1. свящ. Богдан Козеренко, настоятель Свято-Варваринського храму с. Бежів Черняхівського округу Житомирської єпархії;

2. протод. Володимир Ярошевич, прес-секретар Житомирської єпархії.

Прес-служба Житомирської єпархії УПЦ

Відбулось засідання богословсько-богослужбової комісії при Житомирській єпархії УПЦ. Відбулось засідання богословсько-богослужбової комісії при Житомирській єпархії УПЦ.