Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії.

04.02.2012
Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії.

3 лютого 2012 року, в Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира, під головуванням Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися чергові збори Єпархіальної ради, на яких традиційно були присутні благочинні, керівники і секретарі єпархіальних відділів. На початку засідання Владика коротко ознайомив духовенство зі статистичними данними і з положенням справ в Житомирській єпархії на поточний період. Його Преосвященство подякував духовенству за активну участь у загально-єпархіальному соціальному проекті, а саме в організації і проведенні, вперше в масштабі всієї єпархії, благодійних Різдвяних вечорів. Архіпастир зазначив, що православна спільнота позитивно сприйняла подібну ініціативу і висловив сподівання на проведення наступного року більш масштабнішої Різдвяної благодійної акції. Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії. Голова зібрання проінформував духовенство про засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, яке відбулося в Києво-Печерській Лаврі 26 січня поточногого року. Єпископ Никодим детально ознайомив присутніх з важливими церковно-суспільними питаннями і рішеннями, які обговорювались й були прийняті під час засідання Синоду. Керуючий Житомирською єпархією надав добру оцінку належного утриманню храмів, а саме їх протипожежну безпеку й охоронні системи у Різдвяний період. Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії. Владика повідомив священнослужителям про утворення Інформаційно-правового ресурсу для релігійних організацій Української Православної Церкви «ЮРИДИЧНИЙ КОНСУЛЬТАНТ» (www. protiktor.com тел. +38 098 214 06 42), а також нагадав духовенству, що при єпархіальному управлінні розпочав свою роботу Союз православних юристів в ім’я святого архістратига Божого Михаїла - Житомирська філія. Юрист-консультант Мохарьова Ірина Ігорівна. Тел. (097) 250-22-93. Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії. У процесі роботи зібрання єпископ Никодим проінформував присутніх про стан здоров’я Блаженнійшого Митрополита Володимира, після чого члени Ради розглянули важливі поточні питання життя Житомирської єпархії: місіонерської та катехізаторської діяльності, дисциплінарного характеру і загального порядку здійснення треб на парафіях, особливу увагу було приділено духовному та морально-етичному вдосконаленню священнослужителів. У зв’язку з хворобою благочинного Ружинського районного округу протоієрея Михаїла Маркевича, за ініціативи правлячого архієрея, під час засідання присутнім духовенством були зібранні кошти на лікування (оперативне втручання) хворого священнослужителя.

Прес-служба Житомирської єпархії УПЦ

Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії.Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії.Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії.Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії.Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії.Відбулося засідання Єпархіальної ради Житомирської єпархії.