Вільха. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію з нагоди другої річниці відкриття Спасо-Покровської обителі!

24.08.2019

24 серпня 2019 року, у суботу, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архіпастирським візитом відвідав Вільхівський Спасо-Покровський жіночий монастир. В цей день обитель відзначає другу річницю від свого заснування.

Владику радісно зустрічала настоятелька монастиря ігуменя Серафима (Мелещук), сестри і духівник обителя схіархімандрит Амфілохій (Волощенко).

Після святкової зустрічі було розпочату урочисту Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого.

По завершенні богослужіння Владика привітав матушку ігуменю та духівника обителі із нарочитою датою, побажав аби Всемилосердний Христос завжди оберігав святу обитель, допомагав її насельницям спасати не тільки свої душі, але і тих вірян, котрі у надії приходять із вірою у монастирські стіни.