Віруючі Житомирської єпархії беруть участь у маштабній хресні ході до Почаївської Лаври!

23.08.2019

19 серпня 2019 року, в день Преображення Господнього, віруючі Кам’янець-Подільської та Вінницької єпархій, очолювані своїми архіпастирями вирушили хресними ходами до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Віряни, а це і духовенство, і діти, і дорослі, старші люди з Божої допомогою мають у часі п'яти днів здолати відстань у кількості 250 кілометрів. Разом із усіма прочанами у хресному ході йдуть прихожани різних храмів міста Житомира та зокрема Житомирської єпархії.

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима групу Житомирських паломників очолює протоієрей Діонісій Грицаюк, настоятель Житомирського храму на честь святої рівноапостольної княгині Ольги. Священик вже не перший рік бере участь у цій яскравій події, що показує красу віри та відданість вірних чад Церкви Христової.

" Це подвиг " - каже отець Діонісій, - " це наша невелика жертва Богу і Пресвятій Богородиці. Ми усі прагнемо спасіння, але наближати свої душі до нього потрібно не тільки через молитви, але і через певні випробування у славу Божу. Через подібні хресні ходи ми стаємо міцнішими і соборнішими у нашій вірі. Це прояв любові, смирення та терпіння. Ми разом молимось за мир в нашій державі, просимо в Матері Божої милості і Її ходатайства перед Спасителем."

Для житомирських паломників цьогорічний хресний хід до Почаєва є особливим, адже стараннями протоієрея Діонісія був виготовлений список чудотворної ікони Божої Матері "Подільська", що знаходиться у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі. Цей список несуть віряни через весь хресний хід.