Вітаємо!

28.09.2018

23 вересня 2018 року в день пам»яті мучениць Минодори, Митродори i Нiмфодори, преподобного Павла Послушного, Печерського, в Дальнiх печерах в Свято – Миколаївському храмі смт. Пулини відбулася Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму протоієрей Василій Волосянський.

По закінченню літургії настоятель храму від себе особисто та від імені церковної общини привітав іменинника, який є постійним прихожанином храму, Павлюка Миколу Івановича з його днем народження. Дорогий імениннику – найголовніше в житті кожного з нас – здоров'я, тож я бажаю, щоб Ви і Ваші рідні завжди були здорові. Решта все додасться, адже воно залежить тільки від Вас. Нехай Господь оберігає Вас від негараздів, а Матінка Божа буде Вашою помічницею в усіх починаннях.

Шановний Микола Іванович, прийміть найкращі привітання з нагоди Вашого дня народження.

Дозвольте Вас сьогодні привітати,
Бо день такий буває раз на рік,
Здоров'я й щастя щиро побажати,
На все життя, на довгий-довгий вік!
До сотні літ дожить без горя і журби,
Від гір, від сонця, від калини
Всіх благ земних – з роси й води
Ми бажаєм Вам щастя стільки,
Скільки зірочок на небі сяє!
І нехай Ваше життя завжди
Янголи і Бог охороняють.
Ми бажаєм, щоби кожен день
Був таким чарівним, наче казка.
І нехай насамперед у ній
Запанує світло й Божа ласка.

Прес-служба Пулинського благочиння.