Вітання нагородженому священику!

18.05.2013

В світлі дні освячені Воскресіням Господа нашого Ісуса Христа його служителі, з рук владики Никодима отримали нагороди за сумлінну службу Господу та його церкві. Таку нагороду, хрест з прикрасами, отримав настоятель храму апостолів Петра і Павла протоієрей Зіновій Мінькович.

Скупі біографічні дані: Родом з Львівщини села Задільного, вихований віруючими та благочестивими батьками, в родині є ще брат священик який служить в Романівському благочинні, отець Анатолій. З 1986 року став служити Господу,заслуживши рекомендації пішов навчатись в Московську духовну семінарію. В 1992 році був рукоположений в священний сан. Господом був уготований шлях молодому священику у Чуднівське благочиння. З 1993 року він незмінний настоятель храму апостолів Петра і Павла в селі Тютюники. Сказати прості слова служить це не сказати нічого, за цими словами стоїть кропітка робота душі, молитва за свою паству, за своїх односельчан, які за ці роки стали його великою родиною. Всього було за ці двадцять років у отця Зіновія, і непорозуміння з приходськими бабусями, і спроба втягнути село в розкол, але стійкість і мудрість настоятеля утримала село від цього страшного кроку. Служба священика на селі це не тільки робота душі але і рук, будівництво, ремонт храму і ці справи добавили мозолів на руках отця Зіновія. Дружина, надійна помічниця в службі, прекрасна господиня дома, справжня «мнопопичительна Марфа», яка тримає в своїх маленьких руках сільську господу отця Зіновія. Мужніють сини під батьківським крилом, переймають мудру науку: все починається з любові, до ближніх своїх вміння любити і віддавати свою любов.

Припорошив сніг скроні о.Зіновія, десь у глибині очей промайне тихим променем туга і знову мудро дивляться на тебе очі батюшки і тихо лється молитва до Бога "за тихое и мирное житие" за своїх односельчан молиться о.Зіновій, і знову хрестити, вінчати, допомогати в тяжку хвилину це все його щоденні труди.

Всечесні отці на чолі з благочинним, прихожани храму первоверховних апостолів Петра і Павла, односельчани, друзі щиро вітають отця Зіновія з високою нагородою, бажають духовного і тілесного здравія, спасіння душі,і так же щиро і надалі працювати на благо матері церкви.

Прес-служба Чуднівського благочиння.

Вітання нагородженому священику!