Візит архієрея у Любарське благочиння.

21.05.2016

21 травня 2016 року, в день пам'яті апостола Любові, святого євангелиста Іоанна Богослова, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Любарське благочиння та очолив Божественну літургію у Свято-Іоанно-Богословському храмі села Коростки.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужив благочинний Любарського округу прот. Миколай Шапіренко та священники благочиння. На святкову літургію з нагоди престольного свята зібралося багато прихожан та гостей, прийшла молодь та дітки.

Після богослужіння архієпископ Никодим звернувся до присутніх із словом проповіді, а також привітав усіх із днем пам'яті улюбленого учня Христового.

Відразу після цього Владика звершив чинопослідування закладки капсули під будівництво нового храму у цьому ж селищі.

Візит архієрея у Любарське благочиння.