Всенічне Бдіння з нагоди Престольного торжества Житомирського Свято-Успенського Архієрейського собору на Подолі

27.08.2023

27 серпня 2023 року, вечері, напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкове Всенічне Бдіння у Житомирському Свято-Успенському Архієрейському соборі на Подолі, який відзначає своє Престольне торжество.

Митрополиту співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, благочинний Коростишівського округу протоієрей Діонісій Грицаюк, благочинний міста Житомира і настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський та інші.

Під час Літії архієрей, духовенство та віряни обійшли храм хресною ходою.

Після Поієлею Його Високопреосвященство звернувся із словом вітання до присутніх.

Пресслужба Житомирської єпархії.