Ювілей настоятеля

07.04.2017

5 квітня настоятелю Андрушівського храму Різдва Пресвятої Богородиці отцю Миколаю Климчуку виповнилось 55 років. Дивний ювілей, коли, здається, за плечима значна частина людського віку, але водночас тільки починає людина розуміти життя. Вже підростають внучата, і є чимало добрих справ на противагу прожитим рокам.

Чарівним весняним сонцем вітала й природа отця Миколая. З самого ранку не переривався ланцюжок бажаючих привітати нашого наставника. Один за другим поспішали з побажаннями прихожани. Щирі, душевні слова говорив кожен з них, слова, які говорять найближчим людям. Адже основну частину життя отець Миколай посвятив служінню саме в Андрушівці. Його заслуга – збудований храм, дружна община, недільна школа, дитячий майданчик біля храму і багато інших справ, яких і не перерахувати. Для кожного з прихожан він став мудрим духівником, для кожного знайшов свій підхід.

В цей день в храмі звершена була Літургія Передосвячених Дарів. Співслужили отцю Миколаю священники з с. Червоне, с. Павелки, с. Городківка, с. Нехворощ, с. Бровки, які також знайшли час і можливість привітати ювіляра особисто. Після Літургії долучився до вітань і міський голова Бойко В.І.

Многих і благих літ отцю Миколаю, його родині і пастві, Божої допомоги у всіх благих починаннях!

Прес-служба храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Андрушівка.

Ювілей настоятеля