З колядою по Житомиру!

13.01.2013

У Різдвяний тиждень дітки воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору завітали із вінчуванням та колядою у храми міста Житомира.

Разом із своєю вихователькою, Вірою Кобелюк дитячий хор привітав ігуменю та насельниць Житомирського Свято-Анастасієвського ставропігійного монастиря, відвідав Свято-Покровський храм на Крошні, Свято-Миколаївську церкву на смолянці, привітали обездолених та людей похилого віку, а також завітали до Тригірського Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, де мали змогу не тільки заколядувати, а й помолитися разом з керуючим єпархією, архієпископом Житомирським і Новоград-Волинським Никодимом. Усюди діток радісно зустрічали, взаємно вітали та дарували солодкі подаруночки.

Дітки разом веселилися, фотографувалися, приємно, а головне корисно проводили час прославляючи новонародженого Ісуса Христа.

З колядою по Житомиру!