З молитвою у нове життя!

13.06.2013

Дванадцятого червня настоятель Свято-Покровського храму села Никонівки протоієрей Іоанн Попадич звершив подячний молебень для випускників місцевої школи.

Цього дня вчорашні школярі разом із батьками та вчителями прийшли до храму, щоби подякувати Богу за Його милість і поміч у навчанні. Вони молилися, аби Господь допоміг кожному знайти свою життєву стежину, продовжити освіту і використати отримані знання на благо ближніх.
Після молитви священик привітав усіх із завершенням навчання та початком самостійного життя: «Ви йдете у незвіданий світ, сповнений нових можливостей та випробувань, і маєте бути загартованими, морально непохитними, щоби протистояти різним спокусам, маєте бути готовими до зустрічі з різними труднощами». Отець Іоанн побажав дівчатам та юнакам Божого благословення, натхнення, терпіння і успіхів у навчанні та житті: «Нехай укріпить вас батьківська віра.

Вмійте бачити і розрізняти добро та зло, будьте справедливими і розсудливими. Живіть за Божими Заповідями. «Бо Господь дає мудрість, із Його уст – знання й розум». Божої вам помочі в усіх добрих починаннях…»
мВ добру путь, випускники, нехай береже вас Господь!

Прес-служба Бердичівського благочиння.