Збори благочиння Любарського району.

17.11.2011

16 листопада 2011 року в Свято-Троїцькому храмі с.м.т. Любар відбулось зібрання священиків Любарського районного округу.

За благословенням Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, благочинний протоієрей Миколай Шапіренко надав інформацію духовенству про роботу єпархіального зібрання від 2 листопада ц.р., яке проводилось в Свято - Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

В першу чергу прослухали повідомленння від голови зібрання про приїзд в місто Житомир мощей святого великомученика Димитрія Солунського з 5 по 7 грудня цього року.

Також розглядали питання стосовно соціального служіння, духовної опіки медичних закладів району, та місіонерської діяльності серед жителів Любарського краю.

Під час зборів були вибрані відповідальні за створені відділи в районі, а саме:

• Відділ катехізації та освіти - ієрей Володимир Воробей.
  • Відділ медицини - іерей Іоан Гаврилів.
  • Відділ місіонерства та соціального служіння - протоіерей Тарасій Гаврилів.
  • Відділ паломництва - протоіерей Сергій Корнющенко.

Піднімались питання про надання метеріальної допомоги на відновлення Хрестовоздвиженського храму міста Житомира. Благочинний закликав прийняти участь у цій богоугодній справі усіх віруючих прихожан Любарського району.

На зборах ще раз було зауважено про конкретну участь, як священиків, так і мирян у повному, відданому служінні нашому Спасителю.

Прес-служба Любарського округу