ЗБОРИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

21.11.2017

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, відбулась чергова зустріч духовенства Романівського благочиння у Свято-Успенському храмі смт Романів.

Отець Ярослав ознайомив священиків з питаннями, які піднімав Владика Никодим на зборах благочинних в м. Житомирі, а саме: подяку правлячого Архієрея духовенству та прихожанам за підтримку у благодійності для вимушених переселенців та воїнів АТО, благословення архіпастиря на добрі благодійні справи у підготовці вечорів колядок, посилення молитви під час різдвяного посту та інше.

Також розглядались питання церковно-приходського життя. Назначена дата соборного Богослужіння ― 12 грудня, під час якого духовенство Романівського благочиння приступить до таїнств Покаяння та Причастя.

Прес-служба Романівського благочиння.

ЗБОРИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ