Житомирське міське благочиння надало допомогу потребуючим!

25.04.2022

Житомирська єпархія Української Православної Церкви, з благословіння правлячого архієрея, митрополита Никодима, продовжує допомагати усім потребуючим, а також військовим та Захисникам нашої України. В першу чергу це духовна і молитовна підтримка, але використовуючи усі можливості клірики єпархії по усім благочинням підтримують також матеріально, надають гуманітарну допомогу, необхідні речі щоденного побуту, готують їжу, передають ліки, тощо. Багато священиків співпрацюють із волонтерами.

У передпасхальні дні, з благословіння митрополита Никодима, благочинний Житомирського міського округу, протоієрей Віктор Голубовський передав необхідні продукти харчування для потребуючих. Цю допомогу було зібрано прихожанами храмів міста Житомира на прохання житомирських волонтерів українського фонду "Реабілітація інвалідів".

25 квітня, на другий день Пасхи, благочинний міста Житомира, протоієрей Віктор Голубовський, передав фонду пасхальну допомогу у вигляді освячених крашанок та пасок. Волонтери відразу відвезли ці пасхальні дарунки потребуючим та надіслали фотозвіт. Подібна допомога була надана також Спасо-Преображенським кафедральним собором Житомира.

Було приємно спостерігати за емоціями, коли вони отримували святковий презент, особливо це читалось у дитячих посмішках”, - зазначив журналіст та волонтер Сергій Форест.