Житомирський міський

ЖИТОМИРСЬКЕ МІСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ.

архім.Олексій (Овсянніков), благочинний Житомирського міського округу, настоятель Свято-Покровського храму м.Житомир.

архім.Гавриїл (Вардаєв) клірик Свято-Покровського храму м.Житомир. митр.прот.Петро Костюк настоятель Свято-Іаківлівського храму м.Житомир. митр.прот.Богдан Лядобрук клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м.Житомир. митр.прот.Стефан Періг настоятель Свято-Миколаївського храму м.Житомир. митр.прот.Григорій Рогальський клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м.Житомир. митр.прот.Олег Целуєв клірик Свято-Успенського архієрейського собору м.Житомир. митр.прот.Сергій Грицаюк архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. прот.Вадим Шапран клірик Свято-Іаківлівського храму м.Житомир. митр.прот.Володимир Ігнатюк клірик Свято-Успенського архієрейського собору м.Житомир. митр.прот.Миколай Синюк клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. прот.Роман Цукало клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. прот.Віктор Євдокімов клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. ієр.Костянтин Ляшенко клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. ієр.Ігор Бондаренко клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. прот.Олександр Галанін клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. прот.Віталій Прудніков настоятель Свято-Троїцького храму с.Довжик. митр.прот.Димитрій Гайдай, настоятель Свято-Серафимівського храму м. Житомир. прот.Діонісій Грицаюк настоятель Свято-Ольгинського храму м.Житомир. прот. Віктор Голубовський клірик Свято-Успенського архієрейського собору м. Житомира. ієр.Володимир Головецький настоятель Свято-Пантелеймонівського храму м.Житомир. ієр.Григорій Маркевич клірик Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. ієр.Миколай Карпенко клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. ієр.Михаїл Ляшук клірик Свято-Покровського храму м.Житомир. ієр.Георгій Мірчук клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомир. ієр.Михаїл Борканін клірик Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору м. Житомир. протод.Володимир Ярошевич клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м.Житомир. протод.Михаїл Кондратюк клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м.Житомир. протодияк.Георгій Голубовський клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м.Житомир. дияк.Сергій Пархомчук клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря. протодияк.Петро Михальчук клірик Свято-Успенського архієрейського собору м.Житомир. дияк.Володимир Більшевич клірик Свято-Анастасії-Римлянині Житомирського ставропігійного монастиря.