Життя - це наш дар на землі.

30.01.2012
Життя - це наш дар на землі.

26 січня о 15.00 год., за ініціативи Фомюк Марії Борисівни - заступника директора фармколеджу з виховної роботи, в актовому залі Житомирського фармацевтичного коледжу, відбулося засідання дискусійного клубу "Я так думаю" на тему: "Життя - це наш дар на землі". Життя - це наш дар на землі.

По благословінню Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського участь у засіданні взяв прот. Володимир Ігнатюк, настоятель Свято-Миколаївського храму с.Зарічани. Життя - це наш дар на землі.

Також серед гостей були присутні: Волкова Світлана Євгеніiвна, психолог коледжу, Лугина Наталія Миколаївна, психолог центру практичної психології ЖОІППО, дільничий інспектор міліції, та співробітник міського управління міліції у справах неповнолітніх. Життя - це наш дар на землі.

Під час заходу відбулася жива розмова зі студентами коледжу по данній темі. Кожен зумів виразити свою думку як боротися з невдачами, якi трапляються на нашому шляху i свої погляди на життя.

• Життя - це гірська стежина,
  • яка до вершини веде.
  • Життя - це чарівна перлина,
  • Троянда, що пишно цвіте.
  • Життя, ніби дивна казка,
  • Воно, як зоря та ясна:
  • У ньому любов і ласка,
  • У ньому краса і весна.
  • Життя - це завіса туману
  • Що буде - нікому не знать.
  • Залишить незгоєну рану
  • І мусиш чекати, чекать.
  • Життя - це нездійсненні мрії,
  • Це вічні турботи й жалі,
  • Це віра, бажання. надії....
  • Життя - це наш дар на землі.

Прес-служба Житомирського районного округу