Житомиряни колядували у Олександрівській каплиці

15.01.2017

15 січня 2017 року, у Житомирській каплиці на честь святого благовірного князя Олександра Невського відбувся урочистий і святковий молебень із читанням традиційного у цей день акафісту під назвою "Слава Богу за все".

Молитву звершив настоятель храму-каплиці протоієрей Сергій Грицаюк. Свого настоятеля, беручи благословіння, прихожани зустріли із запашним короваєм і квітами.

Богослужіння було особливим, адже його оспівувати завітали колядники-священики. Після закінчення молитви присутні у храмі богомольці насолодились прекрасним співом колядок.

Отець Сергій привітав вірян із усіма різдвяними святами, зазначив значимість колядок та вінчувань як традиційних для українців і України, побажав присутнім миру, міцного здоров’я та сил, Божої допомоги і благословіння. Також священик подякував усім за молитви та спільне прославлення Народженого Спасителя, особливу подяку висловив колядникам, що прибули на свято.

Кожному присутньому у храмі настоятель роздав солодкі подарунки.

Житомиряни колядували  у Олександрівській каплиці свято