Зібрання духовенства Коростишівського благочиння.

20.08.2017

18 серпня в день Передсвята Преображення Господняго , в головному храмі міста Коростишева відбулися збори духовенства округу. Перед зібранням була звершена соборна Божественна літургія ,перед якою священство приступило до Таънства Покаяння. На зібранні , яке очолив благочинний Коростишівського округу архімандрит Іаків Шумов, обговорювалися питання приходського характеру, а також питання про підготовку єкзаменування духовенства , та підготовка до хресної ходи ,на честь ікони Божої Матері Подольської і Собору Житомирських святих,який відбудеться 5 вересня за благословінням Високопреосвященнійшого Никодима , митрополита Житомирського та Новоград - Волинського в м. Житомирі.

Благочинний округу архімандрит Іаків , по завершенні зібрання , подякував духовенству Коростишівського благочиння.

Прес служба Коростишівського благочиння.

Зібрання духовенства Коростишівського благочиння.