День Ангела молитовно відзначив благочинний Коростишівського округу

19.05.2026

19 травня, в день пам'яті святого мученика Діонісія, відбулося святкове богослужіння в храмі святої великої княгині Ольги м. Житомира.

В цей день святкує свій день Ангела благочинний Коростишівського округу протоієрей Діонісій Грицаюк, також свій день Хрещення, та 7- му річницю освячення храму.

До храму прибуло все духовенство Коростишівського округу. Очолив Божественну літургію благочинний округу протоієрей Діонісій.

За богослужінням духовенство молилися за мир в Україні, за живих та полеглих воїнів. Після завершення літургії духовенство, прихожани та гості привітали іменинника.

Многії і благії літа протоієрею Діонісію.

Прес-служба Коростишівського благочиння
Житомирської єпархії УПЦ
















Раздел: 
Новости Благочиний