У ЖИТОМИРІ ВІДБУЛИСЯ СВЯТКУВАННЯ НА ЧЕСТЬ СОБОРУ ЖИТОМИРСЬКИХ СВЯТИХ

25.08.2022

25 серпня 2022 року, Українська Православна Церква відзначає пам'ять угодників Божих, які своїм подвигом та вірою прославились на Православній Житомирщині. З цього приводу митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинні та клірики єпархії.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні. Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці богослужіння було звершено чин славління. По завершені архіпастир звернувся зі словом проповіді до всіх присутніх.

Владика Никодим відзначив священнослужителів медалями святителя Євменія, які потрудилися у підготовці та зібранні інформації до канонізації свт. Євменія, архієпископа Житомирського і Овручського.

Прес-служба Житомирської єпархії.
Раздел: 
Новости Епархии