В Новій Котельні друге храмове свято.

12.09.2011
В Новій Котельні друге храмове свято

11 вересня 2011 року, в день Усікновення глави Іоана Хрестителя, відбулося святкове богослужіння в Свято-Покровському храмі села Нова Котельня.

Щороку віряни Ново-Котельнянської парафії цього дня збираються до церкви для святкування другого храмового свята – відпусту.

Після Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму, який очолив благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів.

В богослужінні взяли участь священники Андрушівського благочиння.

В своїй проповіді прот. Миколай Гаврилів розповів історію Усічення голови Іоана Хрестителя та привітав усіх присутніх зі святом, також благочинний привітав настоятеля храму прот. Миколая Драпака з 20-ти річним ювілеєм його служіння в священному сані на Свято-Покровській парафії. В Новій Котельні друге храмове свято

Настоятель Свято-Покровського храму прот. Миколай Драпак щиро подякував духовенству та парафіянам за вітання та спільну молитву.

У пам`ять Усікновення глави святого Іоана Хрестителя Церквою встановлено свято і піст, як вираження скорботи християн про мученицьку смерть великого Пророка.

Прес-служба Андрушівського благочиння

В Новій Котельні друге храмове свято В Новій Котельні друге храмове свято
Раздел: 
Новости Епархии