Відбулися урочистості з нагоди 43-ої річниці заснування 12 інженерного полку.

05.09.2011

3 вересня цього року благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич взяв участь в урочистостях з нагоди 43-річниці заснування 12 інженерного полку.

Військова частина,яку очолює полковник Борисов М.М. відіграє провідну роль у житті Новоград-Волинського гарнізону. Особливий склад полку в мирний час виконує бойові завдання по розмінуванню та очищенню вибухо-небезпечних предметів кількох районів Житомирської області.

Окремий визначений підрозділ частини входить до складу об"єднаних сил швидкого реагування Збройних Сил України. Офіцери,прапорщики,сержанти і солдати частини також виконують завдання по ліквідації наслідків стихійних лих, техногенних аварій та катастроф, що трапляються на території України.

Десятки військовослужбовців полку приймали участь у миротворчих місіях під егідою ООН.

Духовною опорою в успішному вирішенні повсякденних службових завдань, навчанні особового складу є існуюча на території частини з лютого 2008 року церква, яка освячена на честь святого праведного воїна Феодора Ушакова.

Полковий храм є осередком душпастирської опіки військовослужбовців священиками та їх містичне єднання з Богом через Святі Таїнства Православної Церкви.

У цей святковий день поздоровити військових і ветеранів частини прийшли представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та учні-вихованці Новоград-Волинської школи-інтернату.

У своєму зверненні до військовослужбовців та ветеранів частини голова єпархіального відділу по взаємодії з військовими формуваннями протоієрей Стефан Маркевич поздоровив присутніх зі святом та благословив командування частини і підлеглий особовий склад на успішне виконання службово-бойових завдань...

Прес-служба Новоград-Волинського благочиння

Раздел: 
Новости Епархии