З увагою до людей з інвалідністю: подарунки від парафії Свято-Миколаївського собору підопічним Бердичівської ТПО УТОС

29.11.2023

Щороку 3-го грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. Він є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю. Напередодні духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору Бердичева передали підопічним міського осередку Українського товариства сліпих подарункові набори.

Бачити серцем…

Поруч із нами живуть люди, які потребують особливої уваги і турботи, – дорослі та діти з особливими можливостями. На їхню долю випали непрості випробування. Але, долаючи труднощі, вони виявляють виняткову силу духу і непохитну волю у боротьбі з недугою, не втрачають віри, надії та оптимізму. Милосердя і толерантність кожного з нас допоможуть полегшити життя людей з інвалідністю.

За покликом серця і за доброю традицією священство та віруючі Свято-Миколаївського собору м. Бердичева постійно підтримують жителів міської громади з особливими потребами молитвами і гуманітарною допомогою. Днями передали подарункові набори зі смаколиками, фруктами та приємними дрібничками підопічним Бердичівської ТПО УТОС, котрі мають вади зору.

Благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору м. Бердичева архімандрит Варфоломій (Бойков) побажав людям, яких об’єднує територіальна первинна організація, стійкості у подоланні негараздів та впевненості у завтрашньому дні: «Ви – частина нашої великої родини. Ми турбуємося про ближнього, нам болять біди і проблеми кожного. Витримки вам у час важких для нашої країни випробувань, духовної радості, здійснення сподівань, злагоди у сім’ях і Божого благословення».

Голова Бердичівської ТПО УТОС Ніла Філімончук сердечно подякувала духовенству і парафіянам за увагу та підтримку: «На обліку нашої організації – 250 мешканців міста і району з порушеннями зору. У дні страшного воєнного лихоліття ми маємо гуртуватися, підбадьорювати одне одного. Найбільше за все прагнемо Перемоги. Уклін вам за людяність і милосердя…»

У неділю, 3-го грудня, на Літургії згадуватимуть імена підопічних Бердичівської ТПО УТОС. Цього дня буде звершено молебень за здоров’я людей з інвалідністю…

На жаль, не всім дається можливість бачити світ, хоча незрячі отримують дар чути його в звуках і відчувати дотиками…

Зичимо людям з обмеженими можливостями здоров’я, енергії, родинного затишку, здійснення сокровенних мрій і мирних та добрих днів!

Пресслужба Бердичівського благочиння.Раздел: 
Новости Благочиний