Новости

Мале престольне свято на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева

09.05.2021

У Світлу П’ятницю у Свято-Миколаївському соборі люди зібралися на святкове богослужіння. Цього дня Православна Церква вшановує пам’ять ікони Божої Матері «Живоносне Джерело». Подвійна радість квітнула у серцях – на Світлій седмиці православний світ вшановує Царицю Небесну…

Духовенство Житомирської єпархії взяли участь у пам'ятних заходах з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги!

09.05.2021

8 травня 2021 року, у День пам’яті та примирення, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима духовенство Житомирської єпархії взяли у часть у поминальних заходах та покладанні квітів до Монументу Слави без виголошення промов.

У поминальні дні Атипасхи митрополит Никодим відвідує Чорнобильську зону відчудження!

09.05.2021

9 травня 2021 року, у Неділю Фомину, в день Антипасхи, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідуючи Чорнобильську зону відчудження звершив святу Божественну літургію в Свято-Іллінському кафедральному соборі міста Чорнобиля.

Престольне свято відзначили у Свято-Георгіївському храмі м. Бердичева!

07.05.2021
Престольне свято відзначили у Свято-Георгіївському храмі м. Бердичева!

У Світлий четвер, 6-го травня, в день вшанування Православною Церквою святого великомученика Георгія Побідоносця, Свято-Георгіївський храм м. Бердичева відзначив своє престольне свято.

Митрополит Никодим звершив Пасхальне богослужіння у Тригірському Спасо-Преображенському монастирі!

07.05.2021

7 травня 2021 року, у Світлий четвер, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Тригірський Спасо-Преображенський чоловічий монастир.

Митрополит Никодим привітав лікарів інфекційного відділення першої міської лікарні Житомира із Воскресінням Христовим!

07.05.2021

6 травня 2021 року, у Світлу середу та день шанування великомученика Георгія Побідоносця, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із духовенством Житомира завітав до інфекційного відділення першої міської лікарні обласного центру.

Свято-Георгіївський храм смт. Черняхів відзначив своє престольне свято. Святкову Божественну літургію звершив митрополит Никодим.

07.05.2021
Свято-Георгіївський храм смт. Черняхів  відзначив своє престольне свято. Святкову Божественну літургію звершив митрополит Никодим.

6 травня 2021 року, у четвер Світлого Пасхального тижня, в день пам'яті святого великомученика Георгія Побідоносця Свято-Георгіївський храм міста Черняхів відзначив своє Престольне торжество. З нагоди свята відбулась святкова Божественна літургія.

У світлу середу митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі міста Коростишів.

06.05.2021

5 травня 2021 року, у Світлу середу, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із пасхальним архієрейським візитом відвідав Коростишівське благочиння Житомирської єпархії та очолив звершення святкової Божественної літургії у Свято-Троїцькому храмі м. Коростишів.

Світлий Вівторок: Божественна Літургія Іоанна Златоуста архієрейським чином у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева

05.05.2021

Четвертого травня, у благословенний день – вівторок Світлої седмиці, сповнений невимовної пасхальної радості, Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, очолив Божественну Літургію Іоанна Златоуста у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева.

У понеділок Світлої седмиці митрополит Никодим освятив новий Престол та звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Новоград-Волинського.

03.05.2021

3 травня 2021 року, на другий день Світлого Христового Воскресіння митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом завітав до Новоград-Волинського Свято-Троїцького кафедрального собору.

Сторінки