ПРЕСТОЛЬНЕ ТОРЖЕСТВО ГОЛОВНОГО СОБОРУ ЄПАРХІЇ ВІДЗНАЧИЛИ У ЖИТОМИРІ

19.08.2022

19 серпня 2022 року, у день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, Житомирський Спасо-Преображенський кафедральний собор відзначив своє Престольне торжество.

Святкову Божественну літургію очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим за співслужіння духовенства храму.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Наприкінці літургії був звершений чин славління. Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, привітав клірика Спасо-Преображенського собору протоієрея Івана Оверчука з Днем народження, а також освятив виноград та плоди. По завершенні вітального слова був звершений хресний хід.

Прес-служба Житомирської єпархії.

Роздiл: