Соціальний відділ Житомирської єпархії передав допомогу від УПЦ

25.10.2021
Соціальний відділ Житомирської єпархії передав допомогу від УПЦ

Протягом декількох останніх днів місяця жовтня, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, за підтримки соціально-гуманітарного відділу УПЦ, керівник соціального відділу Житомирської єпархії передав потребуючим організаціям у Житомирі та районі дитячі продуктові вироби (сік).

Недільне богослужіння у кафедральному соборі Житомира.

25.10.2021
Недільне богослужіння у кафедральному соборі Житомира.

24 жовтня 2021 року, у Неділю 18-ту після П'ятидесятниці свята Православна Церква молитовно шанує святих Отців сьомого Вселенського Собору.

Відбулись збори благочинних Житомирської єпархії!

18.10.2021
Відбулись збори благочинних Житомирської єпархії!

18 жовтня 2021 року, у понеділок 18-ї седмиці після П’ятидесятниці, у кабінеті Правлячого архієрея, в приміщенні Житомирського єпархіального Управління відбулось чергове засідання благочинних та керівників єпархіальних відділів Житомирської єпархії УПЦ.

Архієрейське богослужіння у Свято-Покровському храмі Житомира.

18.10.2021
Архієрейське богослужіння у Свято-Покровському храмі Житомира.

18 жовтня 2021 року, у понеділок 18-ї седмиці після П’ятидесятниці, в день пам'яті святителів Московських, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову Божественну літургію у Свято-Покровському храмі міста Житомира.

Митрополит Никодим з архієрейським візитом відвідав село Троковичі з нагоди 230-ліття козацького храму!

18.10.2021

Унікальна дерев’яна козацька церква в селі Троковичі (Оліївська територіальна громада) відзначає 230-ліття. З нагоди ювілею святкове богослужіння в древньому храмі у неділю, 17 жовтня, очолив правлячий архієрей – митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Громада села Будичани Чуднівського округу молитовно відзначила Престольне свято.

16.10.2021

14 жовтня, у день свята Покрову Пресвятої Богородиці громада села Будичани Чуднівського округу молитовно відзначила престольне свято. З благословіння митрополита Никодима була відслужена Божественна літургія, яку очолив благочинний прот. Андрій Змієвський.

Кип'яче. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у жіночому монастирі Афонської ікони Божої Матері!

15.10.2021

15 жовтня 2021 року, в день шанування святих священомученика Киприяна та мучениці Іустинії, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у жіночому монастирі Афонської ікони Божої Матері в урочищі Кип'яче.

Священник Бердичівського благочиння взяв участь в урочистому відкритті пам’ятника Героям Небесної Сотні в смт Гришківці

15.10.2021

Тринадцятого жовтня, напередодні Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва і Дня захисників та захисниць України, на запрошення керівництва Гришковецької територіальної громади настоятель Свято-Успенського храму с. Осикового протоієрей Олександр Худяков узяв участь в урочистості, яка поєднала дві події: мітинг-реквієм та відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні в смт Гришківці.

Житомирський Свято-Покровський храм відзначив своє Престольне свято!

14.10.2021
Житомирський Свято-Покровський храм відзначив своє Престольне свято!

14 жовтня 2021 року, Українська Православна Церква відзначає одне із найбільш шанованих свят серед православних християн - Покров Пресвятої і Преблагословеної Діви Богородиці.

В селах Троща та Великі Коровенці відзначили Престольне свято.

12.10.2021
В селах Троща та Великі Коровенці відзначили Престольне свято.

В селах Троща та Великі Коровенці престольне свято. 9 жовтня в Чуднівському окрузі одразу два села відзначають своє престольне свято в честь св. Апостола Іоана Богослова.