Новости

Престольне свято храму Святого рівноапостольного князя Володимира Великого у Бердичівському виправному центрі (№108)

31.07.2021

Престольне свято відзначив храм Святого рівноапостольного князя Володимира Великого у Бердичівському виправному центрі (№108). П’ятнадцятий рік поспіль на святковому Богослужінні збираються засуджені та співробітники установи, духовенство Бердичівського благочиння і гості з інших міст України.

В день Хрещення Русі митрополит Никодим звершив Божественную літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

28.07.2021

28 липня 2021 року, у великий день свята 1033-річчя Хрещення Русі, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії у кафедральному соборі в честь Преображення Господнього у Житомирі.

Архієрей, духовенство та віряни Житомирської єпархії взяли участь у святковому Хресному ході з нагоди 1033-річчя Хрещення Русі!

27.07.2021

27 липня 2021 року, напередодні 1033-річчя Хрещення Русі, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим разом із духовенством Житомирської єпархії та чисельними паломниками прибули у місто Київ на урочисте святкування.

Престольне свято у Жеребках

Престольне свято у Жеребках

26 липня свята Церква святкує Собор Архангела Гавриїла. Село Жеребки Чуднівського округу святкує своє престольне свято. З благословіння Владики Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського священики Чуднівського округу звершили Божественну літургію, яку очолив благочинний прот. Андрій Змієвський.

Житомирська єпархія УПЦ вкотре організувала православний табір для знедолених дітей.

27.07.2021

Завершив свою роботу табір "Віра, Надія, Любов", який організувала Житомирська єпархія Української Православної Церкви, з ініціативи митрополита Житомирського та Новоград-Волинського Никодима.

Митрополит Никодим із архіпастирським візитом відвідав Спасо-Преображенський храм міста Новоград-Волинський.

27.07.2021

26 липня 2021 року, у понеділок п'ятої седмиці після П'ятидесятниці Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський відвідав місто Новоград-Волинський та очолив звершення Священної Євхаристії у храмі на честь Преображення Господнього.

Божественна літургія у Неділю п’яту після П’ятидесятниці.

25.07.2021
Божественна літургія у Неділю п’яту після П’ятидесятниці.

25 липня 2021 року, у Неділю п'яту після П'ятидесятниці, в день шанування Церквою образу Божої Матері Троєручиця, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено святкову Божественну літургію архієрейським чином.

В день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги своє Престольне свято відзначив Свято-Ольгинський храм міста Житомира!

24.07.2021

24 липня 2021 року, в день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги, Житомирський Свято-Ольгинський храм, що на окраїні обласного центру, молитовно відзначив своє Престольне торжество.

Зібрання духовенства Попільнянського району.

24.07.2021
Зібрання духовенства Попільнянського району.

23 липня 2021 року, у Попільнянському благочинні відбулись загальні збори духовенства. Зібрання пройшло у приміщенні воскресної школи, поруч із Свято-Миколаївським храмом районного центра.

Митрополит Никодим взяв участь у святкуваннях з нагоди дня пам’яті преподобного Антонія Печерського.

24.07.2021

23 липня 2021 року, у день пам’яті преподобного Антонія Печерського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковій літургії, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій на площі перед Успенським собором Успенської Києво-Печерської лаври.