Новости

10.08.2022

9 серпня 2022 року, в день пам'яті угодника Божого святого великомученика і цілителя Пантелеймона, лікарняний Свято-Пантелеймонівський храм міста Житомира, що на території другої міської лікарні відзначив своє Престольне свято.

БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ СМТ. ЛЮБАР

10.08.2022
БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ ХРАМІ СМТ. ЛЮБАР

9 серпня 2022 року, у день пам’яті великомученика і целителя Пантелеімона, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, звершив святкову Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі смт. Любар.

Архієрейське богослужіння в Неділю 8-му після П'ятидесятниці

08.08.2022
Архієрейське богослужіння в Неділю 8-му після П'ятидесятниці

7 серпня 2022 року, у Неділю 8-му після П’ятидесятниці, свято Успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

У день пам’яті святого славного пророка Божого Ілії храм села Бистрик відзначив престольне свято

07.08.2022

Другого серпня, у день пам’яті святого пророка Божого Ілії, престольний празник відзначив Свято-Іллінський храм с. Бистрик. Святкову радість із віруючими розділили гості з інших парафій.

У Ружинському благочинні звершили чин відспівування загиблого Захисника України.

07.08.2022

2 серпня, священники Ружинського церковного округу Житомирської єпархії звершили відспівування Героя нашої України, воїна Андрія Сергійовича Сивака.

Село Сали Черняхівського благочиння відзначило своє Престольне Свято

Село Сали Черняхівського благочиння відзначило своє Престольне Свято

У день пам'яті преподобного Серафима Саровського, храмове свято молитовно відзначила парафія храму с.Сали. Святкову Божественну Літургію очолив благочинний Черняхівського округу архімандрит Мануїл (Бицик), у співслужінні настоятеля храму протоієрея Іоана Сукаленка та місцевого духовенства і гостей благочиння.

В день пам'яті пророка Божого Ілії архієрейське богослужіння відбулось в Успенському соборі Житомира

02.08.2022

2 серпня 2022 року, у день пам’яті пророка Іллі, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію, у Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі.

Митрополит Никодим привітав із 50-річчям митрополита Вінницького і Барського Варсонофія.

02.08.2022

1 серпня 2022 року,, на запрошення митрополита Вінницького і Барського Варсонофія, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, взяв участь у святковій Божественій літургії в Свято-Троїцькому жіночому монастирі смт. Браїлів.

Під час недільного богослужіння митрополит Никодим звершив дияконську хіротонію.

31.07.2022

31 липня 2022 року, у Неділю 7-му після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців шести Вселенських Соборів, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

КИЇВ. 1034-річчя Хрещення Русі

29.07.2022
КИЇВ. 1034-річчя Хрещення Русі

28 липня 2022 року, у день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира та з нагоди Дня Хрещення Русі, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь в урочистому богослужінні у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.