ЗВІТ КЕРІВНИКА ВІДДІЛУ ПО ПИТАННЯМ ПАЛОМНИЦТВА

ЗВІТ КЕРІВНИКА ВІДДІЛУ ПО ПИТАННЯМ ПАЛОМНИЦТВА
(за 2015 р.)

Голова Відділу Житомирської єпархії з питань Паломництва протоієрей Сергій Грицаюк.

Ваше Високопреосвященство дорогий Владика Никодим,
Ваше Високопреподобіє і Преподобіє, всечесні отці!

Останніми роками ми в Церкві багато уваги присвячуємо новій євангелізації. Зокрема, намагаємося відповісти на запитання, як найкраще свідчити Добру Новину вбогим за сучасних обставин, у нинішній історичній ситуації. Шукаємо шляхів, як зростати у вірі, з котрої випливає зміст і якість нашого життя, які своєю чергою залежать від Божої присутності в нашому житті.

Слід наголосити, що у зв'язку з останніми подіями в нашій державі, багато паломників які регулярно відвідували святі місця в нинішньому році не мали такої змоги в зв'язку з складним фінансовим становищем.

За 2015 рік - загальна кількість паломників які відвідали святі місця з Житомирської єпархії досягнула більше - 6000 чол.

Також слід наголосити про те що 27 липня 2015 року, в торжественному хресному ході напередодні ювілейної дати - 1000-річчя від дня успіння рівноапостольного великого князя Володимира взяли участь близько 500 вірян із Житомирської єпархії.

На закінчення свого виступу ще раз хочу наголосити що Відділ по питанням паломницьтва відіграє надзвичайно важливу роль у житті і місії Житомирської єпархії УПЦ. Адже завдяки його діяльності багато вірних мають змогу відкрити для себе багатство культурно-духовної спадщини. При цьому варто наголосити, що головна ціль діяльності нашого Паломницького відділу не є культурно-просвітницькою, але в першу чергу духовною.

Голова Відділу Житомирської єпархії з питань Паломництва
протоієрей Сергій Грицаюк.