23-тя річниця відкриття Свято-Успенського архієрейського собору!

22.03.2015

22 березня 2015 року, у четверту Неділю святої Чотиридесятниці Церква молитовно шанує мучеників у числі сорок, що віддали своє життя за віру в Бога мучившись у Севастійському озері. Також у цей день древній і славетний Свято-Успенський собор відзначає 23-тю річницю торжественного відкриття, адже за часи безбожної влади, у 1961 році храм був зачинений, а у його приміщенні розмістили архівний склад.

Відзначення цього свята відбулось архієрейським служінням святої Божественної літургії святителя Василія Великого. Очолив молитву - архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), благочинний Коростишівського округу архім. Яків (Шумов), благочинний Житомирського району прот. Богдан Лядобрук та клірики собору: прот. Олег Целуєв і прот. Володимир Ігнатюк.

Після читання євангельських зачал до присутніх вірян із напутнім словом проповіді звернувся архімандрит Яків (Шумов). Насамкінець було відслужено святковий подячний молебень.

Владика Никодим привітав собор духовенства та вірян із нарочитим днем храму і пам'яттю святих мучеників Севастійських, побажав щоб Милосердний Господь постійно чув молитви вірних, відвертав несправедливість, людську гордість і нелюбов, аби лихі часи гонінь на Церкву не повторялись.

23-тя річниця відкриття Свято-Успенського архієрейського собору!