Святый Архистратиже Божий Михаиле,моли Бога о нас.

21.11.2017
Святый Архистратиже Божий Михаиле,моли Бога о нас.

21 ноября вся Православная Церковь празднует день святого Архистратига Божьего Михаила со всеми Небесными Силами.

Друге храмове свято у Пісках!

21.11.2017
Друге храмове свято у Пісках!

В день памяти святого Архистратига Божьего Михаила и прочих Небесных Сил бесплотных община с. Писки житомирского района отмечает свой второй праздник. Праздничное Богослужение возглавил благочинный прот. Дмитрий Новицкий. Ему сослужил настоятель храма прот. Виталий Шоха и духовенство района. По традиции, на празднике пели два хора: местный и певчие из села Скоморохи. По окончании Божественной литургии был совершен Крестный ход, после чего отец Дмитрий обратился с проповедью к молящимся. Благочинный сердечно поздравил всех с праздником и пожелал мира, любви и крепкой веры.

День Архангела Михаїла у Новоград-Волинському окрузі.

21.11.2017
День Архангела Михаїла у Новоград-Волинському окрузі.

В день Архістатига Божого Михаїла та інших Безплотних Сил Небесних в двох храмах благочиння були звершені соборні служби.

Престольне свято відзначили парафіяни Свято-Михайлівського храму с. Малосілки

Престольне свято відзначили парафіяни Свято-Михайлівського храму с. Малосілки

Двадцять першого листопада Церква вшановує Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил Безплотних. У святковий день Свято-Михайлівський храм с. Малосілки відзначає свій престольний празник. Як і в усі попередні роки, цієї пори село охоплено великою духовною радістю, а в церкві панує піднесена атмосфера.

СТАН ДУШІ ТА ПОКЛИК СЕРЦЯ

СТАН ДУШІ ТА ПОКЛИК СЕРЦЯ

Дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Це і є виявом людяності, на який в наш час, нажаль, здатен не кожен. Напевно саме через це благодійність завжди поважалася і вважалася найвищою людською чеснотою.

НІЧНА МОЛИТВА У ЯГОДИНЦІ

НІЧНА МОЛИТВА У ЯГОДИНЦІ

2 листопада, о півночі, у храмі святого благовірного князя Олександра Невського с. Ягодинка по особливому святково та людно, адже сьогодні звершується нічна Літургія. Люди прибули із найближчих міст та сіл, а також окрема група паломників із Романова, щоб в тиші нічної молитви звершити спілкування із Богом.

ЗБОРИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

ЗБОРИ РОМАНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, відбулась чергова зустріч духовенства Романівського благочиння у Свято-Успенському храмі смт Романів.

Новий споруджуваний Свято-Хрестовоздвиженський храм с. Великої П’ятигірки відчинив двері для молитов парафіян

21.11.2017

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград- Волинського, православна громада с. Великої П’ятигірки перейшла у недобудований Свято-Хрестовоздвиженський храм. Настоятель церкви, протоієрей Олександр Худяков, звершив першу Божественну Літургію.

Архієрейський візит у Чуднівське благочиння: освячення Свято-Михайлівського храму у селищі Карпівці!

21.11.2017

21 листопада 2017 року, в день пам'яті Собору святого архістратига Божого Михаїла та усіх Небесних Сил безплотних, жителі селища Карпівці, що на Чуднівщині зібрались у місцевому храмі на честь однойменного ангела. Цей візит до церкви для вірян був особливим та історичним, адже у селище прибув Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Житомирську єпархію відвідав переможець Голосу країни протоієрей Олександр Клименко!

20.11.2017

20 листопада 2017 року, у рамках всеукраїнського благодійного марафону «Культурно-просвітницькі зустрічі з протоієреєм Олександром Клименко» переможець телепроекту "Голос Країни" відвідав Житомирську єпархію Української Православної Церкви.