Новости

У Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі розпочались урочисті богослужіння з нагоди Престольного свята!

18.08.2019

18 серпня 2019 року, у Неділю 9-ту після П'ятидесятниці, накануні свята Преображення Христового в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено урочисту Всенічну з нагоди престольного торжества.

Митрополит Никодим очолив воскресну Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

18.08.2019

18 серпня 2019 року, у Неділю 9-ту після свята Трійці, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулось дві Божественних літургії, одну з котрих очолив правлячий архієрей митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Святкове богослужіння священиків Житомирського благочиння в день пам'яті мч. Іоанна Воїна!

13.08.2019

12 серпня 2019 року, духовенство Житомирського районного благочиння зібрались на святкове соборне богослужіння, яке очолив благочинний протоієрей Димитрій Новіцький. В цей день отець Димитрій молитовно відзначав свій день народження.

Престольне свято в с. Суховоля!

13.08.2019
Престольне свято в с. Суховоля!

В день пам'яті святого пророка Божого Ілії Свято-Казанська парафія села Суховоля Новоград-Волинського округу відзначає престольне свято.

Свято великомученика Пантелеймона у Попільнянському благочинні!

13.08.2019
Свято великомученика Пантелеймона у Попільнянському благочинні!

9 серпня, свята Христова Церква молитовно шанує пам'ять святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

ПАЛОМНИЦТВО ДО КИП'ЯЧОГО!

10.08.2019
ПАЛОМНИЦТВО ДО КИП'ЯЧОГО!

З перших століть християни здійснювали паломництво – похід віруючих до святих місць на поклоніння. Паломництво - це духовна праця, спрямована на очищення душі. Головним ділом для паломників була молитва.

Архієрейський візит у Любарське благочиння Житомирської єпархії!

09.08.2019
Архієрейський візит у Любарське благочиння Житомирської єпархії!

9 серпня 2019 року, в день пам'яті святого великомученика та цілителя Пантелеймона митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Любарське благочиння Житомирської єпархії.

У Житомирі відзначили Престольне свято лікарняного храму!

09.08.2019
У Житомирі відзначили Престольне свято лікарняного храму!

9 серпня 2019 року, Церква Христова вшановує пам'ять святого великомученика та цілителя Пантелеймона. Цей святий є по особливому шанований українським народом, адже до цілителя звертаються найбільше недужі та по чуйних молитвах отримують зцілення.

Святкове богослужіння духовенства Житомирського благочиння!

08.08.2019
Святкове богослужіння духовенства Житомирського благочиння!

7 серпня 2019 року, в день шанування події Успіння праведної Анни, на запрошення настоятеля протоієрея Олександра духовенство Житомирського районного благочиння зібралось у селищі Бистри на престольне свято.

У співслужінні присутніх священослужителів Божественну літургію очолив благочинний округу протоієрей Димитрій Новіцький. Після завершення богослужіння відбувся урочистий хресний хід навколо храму.

Насамкінець отець благочинний привітав настоятеля та громаду храма із торжеством.

В день шанування Почаївської ікони Божої Матері митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі!

05.08.2019

5 серпня 2019 року, вдень шанування ікони Божої Матері "Почаївська" у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира відбулась Божественна літургія.