Новости

Недільне богослужіння у Свято-Іоанно-Богословському храмі с. Скраглівки: парафіянам представили нового священника

20.04.2021

У неділю 5-ї седмиці Великого посту з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, парафіянам Свято-Іоанно-Богословського храму с. Скраглівки представили нового настоятеля.

Відбулася сповідь духовенства Черняхівського благочиння.

20.04.2021
Відбулася сповідь духовенства Черняхівського благочиння.

19 квітня 2021 року, у понеділок шостої седмиці Великого посту, у Свято-Георгіївському храмі містечка Черняхів відбулась загальна сповідь духовенства Черняхівського благочиння Житомирської єпархії.

Божественна літургія у кафедральному соборі Житомира в Неділю п'яту Великого посту

18.04.2021

18 квітня 2021 року, у Неділю п'яту Великого посту, в день шанування святої подвижниці і пустельниці преподобної Марії Єгипетської у Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась свята Божественна літургія святителя Василія Великого.

Парафіянам храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Швайківки представили нового настоятеля – ієрея Віталія Левківського

18.04.2021

Сімнадцятого квітня з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, парафіянам храму Різдва Пресвятої Богородиці представили нового настоятеля.

Відбулась сповідь Пулинського благочиння Житомирської єпархії

15.04.2021
Відбулась сповідь Пулинського благочиння Житомирської єпархії

14 квітня 2021 року, у середу п'ятої седмиці Великого посту, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Пулинське благочиння Житомирської єпархії, де цього дня відбулась загальна сповідь духовенства. Свята Божественна літургія пройшла у Свято-Покровському храмі села Курне.

Відбулася сповідь Ружинського благочиння.

15.04.2021
Відбулася сповідь Ружинського благочиння.

13 квітня 2021 року, у вівторок п'ятої седмиці Великого посту, відбулась загальна сповідь духовенства Ружинського благочиння Житомирської єпархії. З нагоди події благочиння відвідав митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Романівське благочиння єпархії!

13.04.2021

12 квітня 2021 року, у понеділок п'ятої седмиці Великого посту, в день пам'яті преподобного Іоанна Ліствичника, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав романівський благочинний округ Житомирської єпархії та звершив Божественну літургію Напередосвячених Дарів у Свято-Успенському храмі Романова.

Архієрейське служіння у неділю четверту Великого посту

11.04.2021
Архієрейське служіння у неділю четверту Великого посту

11 квітня 2021 року, у неділю четверту Великого посту, в день шанування святого преподобного Іоанна Ліствичника, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Зустріч духовенства Бердичівського благочиння з керівництвом Райгородоцької ОТГ

11.04.2021
Зустріч духовенства Бердичівського благочиння з керівництвом Райгородоцької ОТГ

Дев’ятого квітня в актовій залі Бердичівської райдержадміністрації відбулася зустріч представників духовенства Бердичівського благочиння з керівництвом Райгородоцької громади. Під час спілкування йшлося про підготовку до поминальних днів і прибирання на сільських кладовищах.

У день Благовіщення Пресвятої Богородиці настоятель храму ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрей Роман Бойков молитовно відзначив 21-у річницю хіротонії

08.04.2021

Сьомого квітня ми згадуємо Благовістя Пресвятої Богородиці, підносячи подяку Господу Богу і прославляючи Пречисту Діву Марію, Яка прийняла благу звістку про те, що Вона стане Матір’ю Божого Сина… Сьомого квітня парафіяни храму ікони Божої Матері «Цілителька», що на території міської лікарні, зібралися на святковому богослужінні , яке очолив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков). Цього весняного дня віруючі також привітали настоятеля церкви протоієрея Романа Бойкова з 21-ю річницею священницької хіротонії.