Сповідь духовенства Новоград-Волинського округу

Сповідь духовенства Новоград-Волинського округу

В п'ятницю, 19 квітня відбулася загальна сповідь священиків Новоград- Волинського округу.

Сповідь духовенства Чуднівського благочиння

Сповідь духовенства Чуднівського благочиння

19 квітня, в п'ятницю 5 неділі Великого посту, з благословення митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима священики Чуднівського округу приступили до таїнств сповіді та причастя.

Рятувальники провели інструктаж із пожежної безпеки для духовенства Бердичівського благочиння

22.04.2024

Двадцять другого квітня з благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися збори духовенства Бердичівського благочиння, які очолив благочинний округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков). Під час зібрання рятувальники провели зі священнослужителями інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки в храмах у дні Великодніх свят.

Парафія Свято-Миколаївського собору Бердичева підтримує підопічних міського осередку УТОС

17.04.2024

Чотирнадцятого квітня, у неділю 4-у Великого посту, духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева відправили до місцевої ТПО УТОС благодійну допомогу з продуктами харчування.

Великий піст: загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння

Великий піст: загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння

Дев’ятого квітня, у вівторок 4-ї седмиці Великого посту, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, духовенство Бердичівського благочиння приступило до Таїнства Покаяння.

У Коростишеві молитовно відзначали Престольне свято головного собору міста

У Коростишеві молитовно відзначали Престольне свято головного собору міста

7 квітня 2024 року, у Неділю Хрестопоклонну, день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, своє Престольне торжество відзначив Свято-Благовіщенський собор Коростишева Житомирської єпархії УПЦ.

Сповідь священиків Ружинського округу Житомирської єпархії

Сповідь священиків Ружинського округу Житомирської єпархії

10 квітня 2024 року, в середу Хрестопоклонної неділі, з благословення Високопреосвященнішого Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, відбулася сповідь духовенства Ружинського церковного округу.

У Свято-Успенському соборі Житомира звершили чин похорону воїна Андрія Воробей

У Свято-Успенському соборі Житомира звершили чин похорону воїна Андрія Воробей

10 квітня 2024 року, у Свято-Успенському архієрейському соборі м. Житомира попрощалися із Захисником України, прихожанином собору Андрієм Воробей.

Благовіщення Пресвятої Богородиці зустріли у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева

09.04.2024

Світле свято Благовіщення Пресвятої Богородиці зустріли у Бердичеві! Сьомого квітня Свято-Миколаївський собор був наповнений парафіянами та гостями міста, які зібралися на урочистій Божественній Літургії.

Відбулася загальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння.

Відбулася загальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння.

У середу третьої седмиці Великого посту, 3 квітня, відбулася загальна сповідь духовенства Андрушівського благочиння.