Новости

Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив свій ювілей

17.09.2020

Шістнадцятого вересня благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив свій ювілейний день народження.

Бердичівські паломники побували на престольному святі у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі

17.09.2020

Чотирнадцятого вересня Православна Церква вшановує пам’ять Преподобного Симеона Стовпника. У цей святковий час парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева побували на престольному святі у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі.

Розпочинається навчання у воскресній школі Спасо-Преображенського кафедрального собору Житомира!

13.09.2020

13 вересня 2020 року,по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 13 вересня 2020 року був відслужений молебень перед початком навчального року для дітей, батьків та вчителів Воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору

СВЯТКОВИЙ МОЛЕБІНЬ ІЗ ЧИТАННЯМ АКАФІСТУ У ХРАМІ-КАПЛИЦІ НА ЧЕСТЬ КНЯЗЯ ОЛЕКСАНДРА НЕВСЬКОГО У ПАРКОВІЙ ЗОНІ МІСТА ЖИТОМИРА!

12.09.2020

12 вересня 2020 року, Православна Церква відзначає пам'ять святого благовірного князя Олександра Невського. Своє престольне свято цього дня святково відзначив храм-каплиця на честь однойменного угодника Христового у парковій зоні міста Житомира.

Подорож бердичівських паломників святими місцями Хмельниччини

11.09.2020
Подорож бердичівських паломників святими місцями Хмельниччини

Кожна паломницька подорож залишає незабутні спогади, враження та емоції. Географія поїздок православних віруючих Бердичівського благочиння охоплює різні святі місця України. Влітку парафіяни Свято-Миколаївського собору побували у монастирях Хмельницької області.

Соборний молебень про дарування дощу у селі Бистрику

11.09.2020
Соборний молебень про дарування дощу у селі Бистрику

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, у храмах Бердичівського благочиння звершують молитви про дарування дощу спраглій землі. На прохання сільської влади та місцевих аграріїв восьмого вересня духовенство Бердичівського благочиння відправило соборний молебень у селі Бистрику.

Соборне богослужіння духовенства Чуднівського благочиння!

06.09.2020
Соборне богослужіння духовенства Чуднівського благочиння!

4 вересня з благословіння Владики Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського відбулися збори Чуднівського округу. Перед зборами була відслужена Божественна літургія в свято Різдво-Богородичному храмі смт. Іванопіль настоятель якого духівник прот. Сергій.

У Житомирі вшанували чудотворний образ Божої Матері «Подільська»

05.09.2020
У Житомирі вшанували чудотворний образ Божої Матері «Подільська»

5 вересня 2020 року, в місті Житомирі відбулись урочисті святкування з нагоди дня шанування древнього чудотворного образу Пресвятої Богородиці "Подільська", яка знаходиться у Свято-Успенському архієрейському соборі обласного центру.

У Свято-Успенському архієрейському соборі розпочались урочистості з нагоди шанування чудотворного образу Божої Матері Подільської!

04.09.2020

4 вересня 2020 року, накануні свята встановленого на честь чудотворного образу Матері Божої "Подільська", у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі, де і знаходиться святиня, було звершено урочисту Всенічну.

В Житомире прошла встреча православных молодёжек Киева и Житомира!

В Житомире прошла встреча православных молодёжек Киева и Житомира!

29-30 августа в Житомире прошла встреча православных молодёжек Киева и Житомира. Такие встречи стали уже традицией. Житомиряне заранее готовили программу на 2 дня.