У селі Скраглівці звершено освячення Свято-Іоанно-Богословського храму

У селі Скраглівці звершено освячення Свято-Іоанно-Богословського храму

Двадцять другого липня, у суботу седмиці 7-ї після П’ятидесятниці, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, у селі Скраглівці було звершено чин освячення Свято-Іоанно-Богословського храму.

Визначна подія у духовному житті с. Нехворощ

Визначна подія у духовному житті с. Нехворощ

20 липня, у духовному житті с. Нехворощ сталася важлива подія, яка є для жителів села величною і неповторною. В цей день по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, було освячено хрести, які тепер увінчують церковні купола храму Казанської ікони Божої Матері.

Зібрання священиків Андрушівського благочиння!

24.07.2017
Зібрання священиків Андрушівського благочиння!

20 липня відбулося чергове зібрання священиків Андрушівського благочиння, яке очолив благочинний, архімандрит Макарій (Гаврилів).
На зібранні обговорювалися питання приходського характеру, а також по організації паломників на День Хрещення Русі.

Пам'ять рівноапостольної княгині Ольги. Престольне торжество в Свято-Ольгинському храмі м. Житомира!

24.07.2017

24 липня 2017 року, свята Православна Церква молитовно вшановує пам'ять великої угодниці Христової, святої рівноапостольної великої княгині Ольги. Своє храмове торжество цього дня відзначає однойменний храм розташований у районі Смоковка міста Житомир.

Київ. Архієпископ Никодим взяв участь у богослужінні в день пам'яті прп. Антонія Печерського!

24.07.2017

23 липня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.

Житомиряни із молитвою провели Святогірську ікону Божої Матері!

22.07.2017
Житомиряни із молитвою провели Святогірську ікону Божої Матері!

22 липня 2017 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святу Божественну літургію у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Перебування Святогірської ікони Божої Матері в Житомирі: нічна літургія у кафедральному соборі!

21.07.2017

20 липня 2017 року, в місто Житомир прибула велика святиня зі Сходу України - чудотворний образ Пречистої Божої Матері "Святогірська".

У Житомир прибула Святогірська ікона Божої Матері! +ФОТО! ВІДЕО!

21.07.2017
У Житомир прибула Святогірська ікона Божої Матері! +ФОТО! ВІДЕО!

20 липня 2017 року, у післяобідню пору, на Соборній площі обласного центру, православні житомиряни та духовенство Житомирської єпархії зустрічали чудотворний образ Божої Матері "Святогірська".

Щорічне освячення води в селі Роганці.

20.07.2017
Щорічне освячення води в селі Роганці.

14 липня 2017 року, в день пам'яті святих безсребреників Косми і Даміана в Римі пострадавших, в с. Рогачі Ружинського району відбулося традиційне щорічне освячення води на місцевому істочнику.

День села Гальчин!

19.07.2017
День села Гальчин!

15 липня відбулося святкування дня села Гальчин, яке знаходиться в Андрушівському благочинні. Цьогоріч селищу виповнилося 334 років від дня заснування.