Митрополит Никодим звершив читання першої частини покаянного канону!

19.02.2018
Митрополит Никодим звершив читання першої частини покаянного канону!

19 лютого 2018 року у перший день святої Чотиридесятниці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Покровський храм обласного центру, де звершив читання першої частини великого покаянного канону Андрія Критського.

Віряни із Ружина відвідали святині столиці!

19.02.2018
Віряни із Ружина відвідали святині столиці!

17 лютого 2018 року наймолодші прихожани Свято-Нікольського храму смт. Ружин на чолі з настоятелем протоієреєм Володимиром Бринзюком здійснили паломницьку поїздку по святих місцях м. Київ.

Чин прощення у кафедральному соборі!

19.02.2018
Чин прощення у кафедральному соборі!

18 лютого 2018 року, у вечір Неділі Прощеної у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась особлива Вечірня молитва. Богослужіння розпочалось традиційно, а завершувалось великопостовим чином і наспівом.

Під час воскресної літургії митрополит Никодим звершив дияконську хіротонію!

18.02.2018
Під час воскресної літургії митрополит Никодим звершив дияконську хіротонію!

18 лютого 2018 року, Церква Христова згадує трагічну подію вигнання праотців Адама і Єви із раю. В цей воскресний день митрополит Житомирський і новоград-Волинський Никодим очолив служіння Євхаристії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі обласного центру.

Соборна літургія духовенства Пулинського округу!

Соборна літургія духовенства Пулинського округу!

8 лютого, в Свято-Іоанно-Богословському храмі с.Ясна Поляна відбулось соборне богослужіння. В цей день настоятель храму прот. Олександр Могила відзначив 51 рік від дня свого народження, до храму цього морозного ранку завітали св’ященники Пулинського благочиння та прихажани з різних сіл району. Привітав іменинника в. о. благочинного ієрей Андрій Фатич. В своєму слові от. Андрій подякував винуватцю свята за гостинний прийом та побажав покровительства Небесних сил, духовної радості та гідно нести свій пастирський послух, до привітань приєднались священики благочиння та прихожани які тепло вітали свого настоятеля.

Засідання єпархіального відділу по медицині та охороні здоров'я!

Засідання єпархіального відділу по медицині та охороні здоров'я!

13 лютого 2018 року, у приміщенні Житомирського єпархіального управління, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима відбулося засідання єпархіального відділу по медицині та охороні здоров'я.

Митрополича літургія в день свята Стрітення Христового!

Митрополича літургія в день свята Стрітення Христового!

15 лютого 2018 року, в день шанування Церквою Христовою свята Стрітення Господнього у Єрусалимському храмі митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира. Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.

Керуючий єпархією взяв участь в засіданні круглого столу в облдержадміністрації!

14.02.2018

>

14 лютого 2018 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь в засіданні круглого столу у Житомирській обласній державній адміністрації.

Клірик єпархії відвідав діточок Сонця!

14.02.2018
Клірик єпархії відвідав діточок Сонця!

12 лютого 2018 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, керівник єпархіального відділу Соціального служіння та місіонерства ієрей Георгій Мірчук відвідав житомирських діток Сонця.

Зібрання духовенства Попільнянського благочиння!

Зібрання духовенства Попільнянського благочиння!

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, духовенство Попільнянського благочиння зібралось на спільні збори аби підбити підсумки січня місяця та початку лютого. Збори відбулись у районному Свято-Миколаївському храмі під головуванням настоятеля та благочинного округу протоієрея петра Лис.