Спасо-Покровский женский

26 липня 2017 року, на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, під головуванням Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Онуфрія, відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Під час роботи Синоду було розглянуто окремі питання, що відносяться до Житомирської єпархії, згідно рапорту її Керуючого архієрея, Високопреосвященнішого архієпископа Никодима.

Синод благословив на території Житомирської єпархії:

• утворити Спасо-Покровський жіночий монастир Житомирської єпархії Української Православної Церкви на місці Свято-Покровської парафії (с. Вільха Романівського району Житомирської області).
  • прийняти та зареєструвати Статут Спасо-Покровського жіночого монастиря Житомирської єпархії Української Православної Церкви (с. Вільха Романівського району Житомирської області).
  • призначити монахиню Серафиму (Мелещук) на посаду настоятельки Спасо-Покровського жіночого монастиря Житомирської єпархії Української Православної Церкви з возведенням її в сан ігумені та возложенням наперсного хреста за посадою.
Адрес монастиря: 13030, с. Вільха, Романівський р-н.

Карта Вільхівського Спасо-Покровського жіночого монастиря: