Архієпископ Никодим очолив Богослужіння у Зимненському монастирі.

07.06.2012

Архієпископ Никодим очолив Богослужіння у Зимненському монастирі.Архієпископ Никодим очолив Богослужіння у Зимненському монастирі.

4 червня 2012 року, на другий день свята Трійці, Православна Церква, відзначає День Свято Духа. Це святкування було встановлено у протидію єритикам та відступникам, котрі заперечували існування та благодатну силу третьої іпостасі Святої Трійці.

Вже за багаторічною традицією, цього дня, у Свято-Успенському Зимненському жіночому ставропігійному монастирі, що на Волині, відбуваються торжества, адже на території обителі знаходиться храм на честь Святої Трійці.

На запрошення ігумені монастиря, матушки Стефани, урочиту Божественну Літургію, в Успенському соборі обителі, очолив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Його Високопреосвященству співслужило духовенство Зимненського монастиря, святкове Богослужіння оспівував сестринський хор.

По завершенню Божественної Літургії, Владика Никодим, разом з священством, сестрами та віруючими, вийшли на хресну ходу від головного собору до Троїцької Церкви, на чотири сторони якої було прочитане Євангеліє.

Насамкінець торжества, архієпископ Никодим, привітав ігуменю Стефану з сестрами та присутніх вірян із святом П'ятидесятниці та Днем Святого Духа.

Архієпископ Никодим очолив Богослужіння у Зимненському монастирі.