Архієпископ Никодим розділив радість шанування чудотворної ікони Свято-Троїцького Браїлівського монастиря.

19.03.2015

19 березня 2015 року, у четвер четвертої седмиці Великого посту, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Високопреосвященніший Никодим відвідав Свято-Троїцький Браїлівський жіночий монастир, що на Вінничині.

Щорічно у цей день в обителі відбувається святкова літургія та урочистості на честь вшанування древнього чудотворного образу Божої Матінки названої "Браїлівська". Завжди прибуває багато духовенства та паломників із усієї України.

Святу Божественну літургію за співслужіння священства із різних єпархій розділив між собою Собор єпископів. Очолив молитву митрополит Луганський і Алчевський Митрофан. Після завершення молебня Владика митрополит привітав ігуменю обителі, сестер та богомольців зі святом, побажавши допомоги і милостивого заступництва Пречистої Діви Богородиці.