Архієпископ Никодим відзначений орденом святого Рафаїла Бруклінського I ступеня!

04.09.2016

3 вересня 2016 року, у ході паломницької поїздки до Сполучених Штатів Америки, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії в Брукліні. Богослужіння відбулось у місцевому соборі на честь святого славного пророка Предтечі і Хрестителя Іоанна. Лірургію очолив Первоієрарх Руської Православної Церкви за кордоном, Високопреосвященніший митрополит Східно-Американський і Нью-Йорський Іларіон.

По завершенні богослужіння архієпископ Никодим привітав усіх зі святом, передав вітання та благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія, а також відзначив орденом святого апостола Андрія Первозванного настоятеля храму прот. Олександра Беля.

В свою чергу митрополит Іларіон подякував Житомирському архіпастирю за спільне єднання у молитві та вручив орден святого Рафаїла Бруклінського I ступеня.

Також цього дня архієпископ Никодим взяв участь у засіданні і роботі Священного Синоду РПЦЗ. Разом із членами Синоду Владика презентував нове видання, книгу "Християнські аспекти філософської антропології".