Архієпископ Никодим взяв участь в Божественній літургії у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Ковель.

08.02.2015

8 лютого 2015 року, у Неділю про блудного сина, в ході своєї поїздки на Волинь архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Високопреосвященніший Никодим, взяв участь в урочистій Божественній Євхаристії у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Ковель (Володимир-Волинська єпархія).

Очолив богослужіння митрополит Вінницький і Барський Симеон. Також Владиці співслужили: архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, єпископ Конотопський і Глухівський Роман, єпископ Туровський і Мозирський Леонід (Білорусія), а також чимало місцевого священства та гостей.

Під час літургії Владика Никодим вийшов до присутніх вірян із настановчим словом проповіді на євангельську притчу. Архіпастир відмітив важливість ретельної підготовки душі і серця до початку Великого посту, до чого і закликає Церква у підготовчі неділі святої Чотиридесятниці.