Архієпископ Никодим звершив дияконську хіротонію під час недільного богослужіння.

21.10.2013

20 жовтня 2013 року, у неділю 18-ту після П'ятидесятниці архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі обласного центру.

За богослужінням Владиці співслужило священство собору, молитовно оспівував святу Євхаристію архієрейський хор. Після євхаристичного канону літургії Владика Никодим рукоположив у сан диякона студента заочного сектору Київської духовної семінарії Михайла Піменова.

По закінченні літургійного богослужіння був відслужений молебень, після чого архіпастир виголосив настановче слово проповіді. Владика привітав усіх із воскресним днем та закликав на усіх Боже благословіння.