Архієрейська молитва перед мощами святителя Миколая в м. Барі. (ОНОВЛЕНО)

22.12.2012

Архієрейська молитва перед мощами святителя Миколая в м. Барі (Італія).Архієрейська молитва перед мощами святителя Миколая в м. Барі (Італія).

18 грудня 2012 року, в ході паломницької поїздки до святинь Європи, архієпископ Житомирський і Новоград-волинський Никодим прибув до м. Барі (Італія), де знаходяться мощі святителя Миколая. Після прибуття, Його Високопреосвященство разом із митрополитом Вінницьким і Могилів-Подільським Симеоном звершили молебень з акафістом біля мощей святого, які спочивають у крипті базиліки святителя Миколая.

Ввечері, напередодні свята святителя Миколая, на Патріаршому подвір'ї було звершено всенічне бдіння, яке очолив митрополит Новгородський і Староруський Лев. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон, архієпископ Мурманський і Мончегорский Симон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Васильківський Пантелеімон, єпископ Єйський Герман, настоятель Патріаршого подвір'я м. Барі священик Андрій Бойцов, а також священнослужителі, які прибули на свято в якості паломників.

19 грудня, в день пам'яті святителя Миколая, Архієреї та духовенство звершили Божественну Літургію, у верхньому храмі базиліки святителя Миколая. Після закінчення Богослужіння у крипті базиліки було звершено славлення перед мощами святого.

Після закінчення молитви Владики відправилися в м. Рим для поклоніння древнім християнським святиням, і далі в м. Мілан, до мощей святителя Амвросія Медіоланського, пам'ять якого Православна Церква звершує 20 грудня.

Своєю архіпастирською молитвою до великих угодників Божих, котрих шанує увесь світ, Владика Никодим гаряче молився за свою житомирську паству.

Прес-служба Вінницької єпархії.

Фото: прес-служба Житомирської єпархії.

Архієрейська молитва перед мощами святителя Миколая в м. Барі (Італія).