Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.

31.03.2012
Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.

31 березня 2012 року, у Коростишівському благочинні Житомирської єпархії, відбулася сповідь окружного духовенства, яку прийняв духівник благочиння.

Після таїнства Покаяння були прочитані часи, і священики вийшли на зустріч свого Архіпастиря, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського - Преосвященного Никодима, котрий і очолив в цей день Літургію Іоанна Златоустого у Свято-Різдва-Богородичному храмі міста Коростишів. Під час Богослужіння, правлячим єпископом, була звершена дияконська хіротонія Олега Царука.

Після закінчення Літургії Владика вийшов до вірян із повчальною проповіддю, в якій наголосив на важливості покаяння у святому пості, проявлення терпіння та любові до ближнього, щоб у загальній радості та молитві гідно зустріти Святе Христове Воскресіння - Пасху.

Новопоставленого диякона Архіпастир привітав із хіротонією, побажав духовної та фізичної сили, мудрості, терпіння, щоб смиренно та благочестиво нести свій послух.

Прес-служба Житомирської єпархії

Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.Архієрейське Богослужіння у Коростишеві.